Přátelství mezi mužem a ženou, aneb tu svini musíš zabít!

download (1).jpgSkutečnost, že FRIENDZONE, má svoje oficiální logo, mne přivedlo k napsání úvahy, o možnosti přátelství mezi mužem ženou.

Přátelství, je někdy víc než láska…. KECY…

Kapitola první: Poznej svého nepřítele!

Mnozí moudří muži tvrdí, že přátelství mezi mužem a ženou, prostě nemůže fungovat. A mají pravdu!   Za svůj život, jsem měl hoooodně kámošek. Celkem byly 3, mno a bylo to…….fajn.

Na začátku všeho, je to super, vlastně víc než super! Je to něco jako pořídit si čínské mini prasátko. Je nové, hebké, malé a roztomilé. Všichni ho obdivují, protože stejně jako kamarádství s holkou, je vzácnost a nevidí se často. Máš chuť se s prasátkem mazlit, fotit a trávit s ním spoustu času. Ale prasátko časem žere a žere. Roste a mohutní, všude jen smrdí, kálí, prdí a chrochtá. Jednoduše roztomilého prasátka je velká, tlustá svině, svině, se kterou si už jaksi nevíš rady. Přijde den, vždycky přijde, kdy je potřeba tu svini buď zabít a sežrat anebo nechat jít. Už jí prostě nechceš či to úplně nedáváš, že žiješ po uši v hovnech. Vidíš tam taky tu spojitost?! Jednoduše je to stejně blbej nápad, jako chtít chovat vorvaně ve vaně nebo dát francouzák své vlastní mámě… Prostě to nedělej!

 

564087_585137138206671_1696910593_n.jpg

Friendzone – proč je ten hejt tak mocnej…

Konečně se o tom mluví a to je dobře. Friendzone je jednoduše geniálně promyšlený způsob, jak ženy zneužívají nás, muže. Zneužívají nás odporným, zvrhlým způsobem, jako Čecha na plantáži jahod v Anglii, jako černošského kuchaře na team-buildingu kukluxklanu. Kámo seš nic, seš míň než nic. Seš rezervní 5 kolo u jejího auta. Těžká rezerva, jen tak na dojetí do nejbližšího servisu. Teď si říkáš, ale pozor, rezerva je důležitá! Ho*no, tvoje babička byla důležitá, na rezervě není nic cool, trendy ani boží. Můžeš s ním jet, jen 40 km/h a rozhodně nechceš, aby tě s ní viděl někdo známý. Dokonce se i snažíš se zaparkovat tak, aby to kolo nebylo ideálně vůbec vidět. Nemáš vůbec žádné práva, ale musíš snášet útlak a psychické vydírání. Je to druh týrání a mělo by to být obsaženo v Základní listině práv a svobod. Je to druh mučení, na které se opomnělo při sepisování Ženevské konvence. Je to válečný zločin v dobách míru.

aw77doQ_700b.jpg

Chlapy, říkám dost!  Máme tu pochody proti rakovině prsu, máme tu Movember, měsíc boje proti rakovině prostaty, den proti tabáku, den bez aut, den boje proti tlustým holkám. Já chci alespoň den, jeden malinkej den, DEN MEZINÁRODNÍHO BOJE PROTI FRIENDZONE. Friendzone ve světě zabíjí ročně víc lidí, než cigarety, alkohol, sloni a syfl dohromady.

Vyzývám všechny mladé muže!

Nedělej stejnou chybu, jako jsem kdysi dělal já.  Role, kamarád, přítel, nemá vůbec žádné společenský status. Existuje status: maminka a tatínek, babička a dědeček, druh družka, není máma, táta a maminčin nejlepší kamarád Petr. To se již pohybujeme v říši špatných pohádek anebo dobrého porna. Příroda taky nezná pojem kamarád, kamarádka a má k tomu dobrý důvod. Stejně jako nezná pojem růžový králíček.

_91193729_3ecb0bf8b9a214b564e4c07dfa7e77b5.jpg

Takže kámo pokud si ve Friendzone a stále máš pocit, že jako ok, že jako dobrý, tak si to přečti znovu. A pokud stále nic, tak znovu, pak zlom si ruku, pak i nohu. Je to ta nejlepší příprava na budoucí bolest a zklamání. A pokud mi na to stejně odpovíš, mě ta holka za to stojí, chci být její kamarád, tak si mi právě potvrdil to, co tu od začátku tvrdím. Přátelství mezi holkou a klukem neexistuje, není. Tohle už je láska nebo posedlost.

images.jpg

Za svůj život, jsem měl hoOOOdně kamarádek. Nezbyla mi ani jedna.

Co k tomu říct?  DÍKY BOŽE, DÍKY!

Tomík

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: